KONST / Litografier / Grafiska blad 10583207
nr 1058 3207
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Grafiska blad, 2 st, Madeleine Pyk (f. 1934), ej signerad, motivet: 52x40
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 september 2016
kl 19:24:48
24/9 13:06:39